سخنان بزرگان در مورد موفقیت
نویسنده : erfanmm11 - ساعت ۳:٥۱ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٢ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

 

برای خواندن این سخنان بسیار زیبا به ادامه مطلب بروید


 
 
آلودگی
نویسنده : erfanmm11 - ساعت ٥:٠٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

لطفا برای بقای نسل خود و ما و آیندگان دقایقی وقتتان را در اختیار ما گذاشته و این مجموعه را دانلود کرده و مطالعه کنید

این مجموعه در مورد خودرو های برقی است که چرا و چگونه نابود شدند و در مورد شرکت های سازنده خودرو های برقی است

 

 

 

شما آگاهید پس مسـؤلید

دانلود فایل


 
 
تور تفریحی پیرزنان
نویسنده : erfanmm11 - ساعت ٤:٤٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

تعدادى پیرزن با اتوبوس عازم تورى تفریحى بودند.

پس از مدتى یکى از پیرزنان به پشت راننده زد و یک مشت مغزبادام به او تعارف کرد راننده تشکر کرد و بادام‌ها را گرفت و خورد.

در حدود ۴۵ دقیقه بعد دوباره پیرزن با یک مشت مغزبادام نزد راننده آمد و بادام‌ها را به او تعارف کرد راننده باز هم تشکر کرد و بادام‌ها را گرفت و خورد.

این کار دوبار دیگر هم تکرار شد تا آن که بار پنجم که پیرزن باز با یک مشت بادام سراغ راننده آمد، راننده از او پرسید چرا خودتان بادام‌ها را نمى‌خورید؟

پیرزن گفت چون ما دندان نداریم.

راننده که خیلى کنجکاو شده بود پرسید پس چرا آن‌ها را خریده‌اید؟

پیرزن گفت ما شکلات دور بادام‌ها را خیلى دوست داریم 
 
10 راه مقابله با استرس
نویسنده : erfanmm11 - ساعت ۳:٤۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

 

بدن انسان عکس‌العملی از خود نشان می‌دهد که باعث اضطراب شخص می‌شود.
 

اساسا به‌طور علمی این‌کار غیرممکن است. البته این موارد نه تنها خود شخص را می‌آزارد بلکه باعث آزار افراد مقابل نیز می‌شود.

 

برای  خواندن  بقبه  مطالب  به  ادامه مطلب  روید


 
 
خانـه ای کاملا وارونـه در اتریـش !
نویسنده : erfanmm11 - ساعت ۳:٢٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱
 


خانه ی مشهور به وارونه که به یکی از پر بازدیدترین جاذبه های گردشگری در اتریش تبدیل شده، را می توان یک اثر هنری نامید چراکه در عین وارونه بودن خانه ای کامل بوده و تمامی تجهیزات یک خانه را داراست. بدلیل طبیعی بودن این اثر در نگاه اول به نظر می رسد که این خانه به وسیله گردباد و طوفان به این شکل در آمده است.

ساخت این خانه وارونه 8 ماه زمان برده است و طراح آن و بازدید کنندگان معتقدند که بی نظیر ترین خانه وارونه دنیا محسوب می شود چرا که آنقدر طبیعی ساخته شده که گاهی تصور می شود که آنها دارند برعکس می بینند!

درب ورودی این خانه از پنجره زیر شیروانی ساختمان می باشد. یکی دیگر از طرافتهای این ساختمان واروونه آثار و بقایای پِی ساختمان است که از دور مشاهده شده و تصور واقعی بودن را برایمان چند برابر می کند.

برای دیدن تصاویر بیشتر به ادامه مطلب بروید

برای دیدن ادامه عکس ها به ادامه مطلب بروید


 
 
مهارت خود را در زبان انگلیسی بیازمایید
نویسنده : erfanmm11 - ساعت ۱۱:٠٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

لطفاً جمله زیر را به انگلیسی روان ترجمه کنید:

 وضو گرفتن در آبدارخانه اکیداً ممنوع است

 

.

 

.

 

سخته ؟ نه فکر نمی کنم اونقدرها هم سخت باشه

چون ترجمۀ صحیح در زیر اومده

 

ببینید آیا تونستید درست ترجمه کنید ؟

 

.

 
 
 
تبلیغ
نویسنده : erfanmm11 - ساعت ٤:٠٤ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

شرکت 3Mبرای تبلیغ شـــیشه های ضد گلولش 3میلیون دلار رو تو شیشه گذاشته و این شـــیــــشه رو در یکی از ایستگاه های اتوبوس نصب کرده است!!!!!!!

 


 
 
روانشناسی رنگ ها
نویسنده : erfanmm11 - ساعت ٩:٤٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٥ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

 


قرمز رنگی بسیار قوی است. این رنگ معمولا بر روی احتیاط و علائم هشداردهنده استفاده می شود این است که اغلب همراه با توقف و یا "مراقب باشید" همراه است. این رنگ گرم است که برانگیزاننده احساسات قوی از شور، انرژی، خون و جنگ است. رنگ قرمز اغلب برای پرچم های کشورها استفاده می شود و آنرا به عنوان نمادی از غرور و قدرت می دانند.

نارنجی ترکیبی از قرمز و زرد است. نارنجی نیز یک رنگ روشن و گرم است که نشان دهنده آتش، خورشید و گرمی است. این رنگ دارای خاصیت اشتها آور است. نارنجی باعث افزایش اکسیژن رسانی به مغز است و فعالیت های ذهنی را تحریک می کند به همین دلیل است که به شدت در میان جوانان پذیرفته شده است. در میان مرکبات پرتقال به رنگ نارنجی است.

سبز رنگ طبیعت و سلامتی است این رنگ نشان دهنده رشد، طبیعت، پول، باروری و ایمنی است. سبز آرامش بخش است. بسیاری از شرکت های دارویی و غذایی از رنگ سبز در آرم خود برای تبلیغ محصولات سالم و طبیعی استفاده می کنند. سبز تیره معمولا نماد ارتش، پول، امورمالی و بانکداری می باشد. سبز در حال تبدیل شدن به یک رنگ بسیار محبوب در طراحی وب سایت ها هم است.

آبی رنگ سرد و آرام بخش و نشان دهنده خلاقیت و هوش است. رنگ محبوب در میان شرکت ها، بیمارستان ها و شرکت های هواپیمایی بزرگ است. این رنگ نماد وفاداری، قدرت، حکمت و اعتماد است. آبی اثر آرام بخش بر روی روح و روان دارد. آبی رنگ آسمان و دریا است آبی رنگی است که به طور کلی خوب به نظر میرسد و رنگ محبوب در میان مردان می باشد.

بنفش ترکیبی از ثبات رنگ آبی و انرژی های قرمز است. در طول تاریخ بنفش با خانواده سلطنتی، اشراف و اعتبار شده همراه بوده است. این رنگ نماد رمزو راز، سحر و جادو و قدرت است. معمولا از بنفش برای به تصویر کشیدن پادشاهان قدرتمند، رهبران، جادوگران و شعبده بازان استفاده می شود. بنفش در ترکیب با طلا می تواند زرق وبرق دار و ثروت و زیاده روی را به تصویر بکشد. بنفش و صورتی یک رنگ محبوب در میان دختران نوجوان است.

زرد درخشان ترین رنگ برای چشم انسان است که نشان دهنده سرگرمی، شادی و نور خورشید است. این رنگِ شاد پر از انرژی است از این رنگ برای اسباب بازی ها و لباس های کودکان استفاده می شود.

قهوه ایمعمولا از قرمز و زرد تشکیل شده با درصد زیادی از سیاه و سفید. قهوه ای بیانگر زمین و جهان طبیعی است. این رنگ گرم است و نماد قابلیت اطمینان، پشتیبانی و قابل اعتماد بودن را دارد.

سیاه معمولا برای به تصویر کشیدن چیزی بد، افسرده، مرگ و ترسناک استفاده می شود اما نشانه خوش ذوقی و ظرافت نیز می باشد کسانی که دوستدار این رنگ هستند برای شخصیت اطرافیان خود احترام زیادی قائل هستند و از کمک کردن به دیگران لذت می برند.


 
 
پندار نیک(ژان پل سارتر)
نویسنده : erfanmm11 - ساعت ٩:۱٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٥ اردیبهشت ۱۳٩۱
 


 
 
دانلود آهنگ مرغ سحر از استاد محمد رضا شجریان
نویسنده : erfanmm11 - ساعت ۸:٥٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٥ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

               برای دانلود آهنگ بسیار زیبای استاد شجریان به  ادامه مطلب   بروید